ART / Lithographs / Litografisk affisch 13152023
nr 1315 2023
Raoul Dufy
(1877-1953), Frankrike
Raoul Dufy (1877-1953), France. "Paris", Musée National Modern, unframed, no signature, sheet: 61x100,
Litografisk affisch, "Paris", Musée National Modern, oramat löst blad, ej signerad, bladets mått: 61x100 cm
1000
SEK 900
Monday Mars 23 2020
at 18:57:06
700 kr
800 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Raoul Dufy
Read more about Raoul Dufy